Spa Body and Soul Eilat
חדש ב-Body & Soul
 • מועדון לקוחות

  הירשם עכשיו למועדון הלקוחות של Body & Soul

  לחץ להרשמה

 • ספר אורחים

  בואו לקרוא מה הלקוחות שלנו רשמו עלינו
  לחץ כאן

 • חדש

  מבחר טיפולים המותאמים למגזר הדתי.

 • טיפולי פנים

  חדש בספא

  מבחר טיפולי פנים

  המתבצעים ע"י קוסמטיקאית מוסמכת ומדופלמת

 • למצטרפי מועדון הלקוחות

  הנחות ומבצעים  לחברי מועדון הלקוחות

  עיסוי שוודי קלאסי 1+1

  עיסוי משולב 1+1

 • כתבו עלינו....

  היה ממש כיף, יחס מעולה ועיסוי מדהים

  תודה רבה על המסאג' המהנה והמקצועי. הגענו 2 זוגות ונהננו מכל רגע, שמחים מאוד על בחירת הספא שלכם !

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

אתה נמצא ב- עמוד ראשי > מרכז טיפולים > טיפולי עיסוי פנים

טיפולי עיסוי פנים

מעבר ליתרונות האסטטיים שעיסוי זה מעניק, עיסוי זה משפיע על רובד הפיזי נפשי שלנו.

הפנים, הראש והצוואר הם ההיבטים החברתיים ביותר שלנו. והם יוצרים את המסכה שאנו מייצגים כלפי העולם. הפנים והראש אינם מכוסים כשאר חלקי הגוף, ולכן הם משמשים הכי הרבה למגע ישיר ולתקשורת, יותר מכל איבר אחר של גופנו.

עיסוי הפנים ממקד בפנים, אך מתייחס בעת ובעונה אחת לקרקפת ולצוואר. מסייע לשיכוך כאבי הראש, מתח בצוואר ובעורף. ומפיג מתח בפרקים הליסתיים, ומשחרר שרירי הבעה ולעיסה.

יש לציין שמספר רב של ערוצי אנרגיה (מרדיאנים), עוברים בפנים ובקרקפת. אלו נקודות אנרגיה היכולות להשפיע על מספר רב של מערכות הגוף, במיוחד בעיסוי פנים "אנטי אייג'ינג".

יתרונות עיקריים של עיסוי הפנים.

 1. עובד על שרירי הפנים, הבעה ולעיסה – אלסטיות והגמשת שרירים אלו יסייעו במתיחת קמטים. אנו מפעילים את שרירי הפנים ובמיוחד אזורי הגבות והמצח, כמעט עם כל תנועה של הפנים. לכן שרירים אלו נוטים בנקל להיות מתוחים יתר על המידה. כאשר משתמשים יתר על המידה ביכולת החשיבה או כופים הגיון על רגש, שרירים אלו עלולים להיעשות משוריינים ומתוחים. ועיסוי זה ישחרר מתחים ופנים מכווצים.
 2. הפנים מייצגים אותנו כלפי החברה והעולם. מראה רענן וויטלי ישפר תדמית פנימי וחיצונית.
 3. פנים, צוואר וקרקפת הינם חלק מקצוות הגוף, עיסוי איברים אלו ישפר  את זרימת הדם, וכתוצאה מכך חמצן מוגבר בפנים ישפר את צבע ואלסטיות עור הפנים.
 4. הזרמה של דם, חמצן וחומרים אחרים החיוניים לתפקוד המוח, יגרמו גם למחשבה בהירה יותר ומהירה יותר, ואף יפחיתו את העייפות וימלאו אותנו בחיוניות ומרץ.
 5. בדומה לטיפול רפלקסוגולי – השתקפות מערכות הגוף דרך כף הרגל – כך גם הפנים משקפים מערכות גוף רבות ודרכם ניתן לאבחן ולטפל, לפי צבע, איכות העור, מבנה הפנים ועוד.
 6. בעיסוי הפנים והקרקפת, נעבוד גם על מרכזי אנרגיה

א.      הראשונה מלמעלה למטה "צאקרת הכתר"  (צאקרה שביעית)  "סאהאסרארא" – ממוקמת בקצה הראש ומחוברת לבלוטת האצטרובל במרכז המוח. הממריצה ומפקחת על הבלוטות האחרות בגוף. צאקרה זו מכתירה את כל הגופנפש.

ב.      נעבוד גם על המקטע  הפנים, משכן הצאקרה השישית – העין השלישית "איינה" האחראית להתפתחות המודעות העצמית המוגברת ולהתפשטות כוחות הנפש.

ג.       צאקרה החמישית "נישודהא" צאקרת הגרון מחוברת לחוליה צווארית  C3   ואחראית בעיקר על התבטאות ותקשורת קוליים, ולהתפתחות דימוי עצמי מודע. (הכוונה מודעות ליחסינו הן לאחרים והן לעצמנו).

 טיפול עיסוי קרקפת ופנים יעבוד חזק על מערכת העצבים. כמות גדולה של עצבי תחושה נמצאים באזור קרקפת ופנים. עיסוי אזורים אלו יביא לרגיעה ולשלווה של כל הגוף.

 

 •  בטיפול עיסוי זה נשתמש בתכשירים קוסמטיים על מנת להעניק טיפול פנים בו זמני בזמן העיסוי, לכן מטרה נוספת בעיסוי זה הינה לשקם ולשמר  על בריאות, איכות ומראה העור.


לחץ כאן ליצירת קשר
מדיאפיק ישראל :: בניית אתרים באינטרנט
© כל הזכויות שמורות ל-BODY & SOUL ספא באילת :: 2011 - 2021